Prezes BAA Polska, Grażyna Majcher-Magdziak, jako przewodnicząca Komisji Weryfikacyjnej, uczestniczyła w 29 finale 29. edycji Medalu Europejskiego - prestiżowej nagrody przyznawanej przez Business Centre Club, przy Honorowym Patronacie Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego z siedzibą w Brukseli oraz Ministra Spraw Zagranicznych RP.

Uczestnikami uroczystości, która odbyła się w Salach Redutowych Teatru Wielkiego - Opery Narodowej w Warszawie, byli laureaci - przedsiębiorcy należący do Business Centre Club, a także zasłużeni przedstawiciele świata nauki - laureaci Honorowych Medali Europejskich.

Nagrody wręczali prezes BCC Marek Goliszewski, przewodnicząca Komisji Weryfikacyjnej Grażyna Majcher-Magdziak i członek Rady Organizacyjnej BCC gen. Leon Komornicki.

Prezes BAA Polska, Grażyna Majcher-Magdziak gratulowała nagrodzonym osiągnięć i dziękowała za informacje płynące z konkursowych ankiet. Te informacje pokazują jak wygląda biznes w firmach. Po przeanalizowaniu ich można m.in. stwierdzić, że coraz więcej firm występuje o nagrodzenie usług związanych z otoczeniem biznesu, co oznacza choćby to, że firmy zaczynają się bardziej specjalizować. Poza tym, coraz więcej wniosków dotyczy urządzeń o bardzo wysokim poziomie innowacyjności, a także produktów o ponadstandardowej jakości.

W 29. edycji konkursu, Medale przyznano 101 firmom. Medal Europejski to nagroda przyznawana przez Business Centre Club, przy Honorowym Patronacie Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego z siedzibą w Brukseli oraz Ministra Spraw Zagranicznych RP. Celem tego przedsięwzięcia jest wyróżnianie oraz promocja wyrobów i usług oferowanych przez firmy działające na terenie Polski, pobudzenie zainteresowania standardami europejskimi i przepisami obowiązującymi w Unii Europejskiej, pobudzenie zainteresowania wielomilionowym rynkiem Unii Europejskiej wśród polskich przedsiębiorców oraz zainteresowanie konsumentów i przedsiębiorców z krajów Unii Europejskiej Laureatami Medalu Europejskiego. Medalem Europejskim wyróżniane są wyroby i usługi, które odpowiadają standardom europejskim. Nominowane usługi lub wyroby muszą spełniać wymagane prawem normy oraz posiadać odpowiednie licencje i patenty. Istotna przy ocenie jest także dynamika firmy oraz zdobyte nagrody i posiadane certyfikaty.

 

Napisz do nas Kontakt

BAA logo

BAA Polska to zespół doświadczonych ekspertów oraz lider wielopodmiotowych konsorcjów.

Przydatne linki

  • Projekty "START UP"
  • Sukcesja w firmie
  • Interim Management
  • Poszukiwanie inwestorów
  • Strategie rozwoju

Kontakt

BAA Polska Sp. z o.o.
ul. Powązkowska 15
01-797 Warszawa
tel:  (+ 48 22) 562 33 43
fax: (+ 48 22) 562 33 45

e-mail: baa@baa.com.pl

© Solmedia 2018